REFERENCE

Solvio

Solvio je účetní kancelář s více jak 10 lety zkušeností z oblasti účetnictví, auditu a controllingu. Paní majitelka za mnou primárně přišla s žádostí o vytvoření letáčku, který bude informovat o nabídce jejich služeb.

Leták

Při tvorbě letáku jsem vycházela ze základních textů od paní majitelky. Zároveň jsem si na jejich webu všimla sympatické fotky paní jednatelky, proto jsem ji navrhla, že by nebylo od věci tuto fotografii použít.
Udělala jsem drobné úpravy textu, zejména zkrácení tak, aby byl leták dobře čitelný. A samozřejmě jsem se držela firemních barev.  

PF

Do PF pro klienty a partnery firmy Solvio jsem zakomponovala účetní tématiku. Bílý oválný prostor slouží pro ruční podpis.

"Lucii jsem oslovila kvůli pomoci s grafickými návrhy letáků a PF přání pro moji firmu My Solvio s.r.o. Komunikace probíhala rychle, návrhy splnily má očekávání a případné drobnější úpravy byly vyřízeny obratem. Během pár dní jsem měla grafické návrhy, které mohly jít přímo do tisku. Plus mi i poradila, jak lépe na sebe upozornit na sociálních sítích prohozením barevného schématu. 🙂 Určitě budu její služby využívat i v budoucnosti."

Zaujaly Vás ukázky mé práce a potřebovali byste něco podobného? Ozvěte se mi.

Stále si nejste jistí? Podívejte se ještě na další reference.

Pojďme se spojit

lucie@krouzkova.cz

+420 775 521 193

© Copyright 2022 LUCIE KROUŽKOVÁ - All Rights Reserved